Kontakta Barnmissionen

Telefon: +46 (0)40 689 30 40
Epost: info@barnmissionen.se

Adress:
Strömgatan 14,
212 25 Malmö

Plusgiro: 901080-2, Bankgiro: 901-0802

Kontorets öppettider:
Mån-fre 09.00-15.00
Lunchstängt 12.00-12.30


Personal i Sverige

Bo WallenbergBo Wallenberg

Generalsekreterare
Insamling, kommunikation, marknad
bo.wallenberg@barnmissionen.se

040/ 689 30 40

Mikael Joumé

Biträdande Generalsekreterare
Administration, HR, Ansvarig för internationella avdelningen
mikael.joume@barnmissionen.se

040/620 04 42

Nadja Osmolovskaya

Ekonomiansvarig
nadja.osmolovskaya@barnmissionen.se

040/620 04 44

Eva Ekenstierna

Sekreterare
Reception, minnesgåvor- högtidsgåvor- och fadderansvarig, volontärer, kontorsmaterial
eva.ekenstierna@barnmissionen.se

040/608 61 34

Anders Mårtensson

Projektkoordinator
Tematiskt ansvarig: Devent, entreprenörskap och samhällsutveckling.
anders.martensson@barnmissionen.se

040/608 61 33

Annica Larsson

Handläggare
Getprogrammet, givarhantering: Sverige AG, Färöarna
annica.larsson@barnmissionen.se

040/620 04 45

Silvia Pires

Controller

silvia.pires@barnmissionen.se

040/6206920

catharina-dossantos

Catharina Dos Santos

Projektkoordinator
Tematiskt ansvarig: Utbildning, hälsa och omsorg
catharina.dossantos@barnmissionen.se

040/620 08 31

Eva Ruderstam

Eva Ruderstam

Kommunikatör

Ansvarig för tidning, hemsida, sociala medier och presskontakter.
eva.ruderstam@barnmissionen.se

040/608 61 31

Barnmissionen i Norden:

Barnmissionen Finland

Verksamhetsledare: Marie-Louise Pada

Epost: marie-louise@netikka.fi

Children´s Mission Danmark

Verksamhetsledare: Arne Panduro

Telefon: 0045 53 53 73 04

Epost: info@childrensmission.dk

Hemsida: www.childrensmission.dk

Barnemisjonen Norge

Verksamhetsledare: Harry Haraldsen

Telefon: 0047 990 93 360

Epost: post@barnemisjonen.no

Hemsida: www.barnemisjonen.n0

Barnamissiónin Føroyar

Verksamhetsledare: Ella Niclasen

Epost: skandinaviskabarnamissionen@hotmail.com